fbpx

استاد دانشگاه طرفدار جمهوری اسلامی ایران، در مصاحبه‌ای درباره اتهامش به جنایات علیه بشریت صحبت می‌کند

دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲

– لادن بازرگان: «سال گذشته به کالج اوبرلین نامه‌ای نوشتم و گفتم وقت تلف کردن به نفع شما نیست، هرچه زودتر محلاتی را اخراج کنید بهتر است. اما گوش نکردند و الان بیش از ۱/۲ میلیون نفر مصاحبه مسیح علینژاد با من و محلاتی را دیده و فهمیده‌اند کالج اوبرلین استادی دارد که در جنایات علیه بشریت دست داشته.  این تازه آغاز راه است، وقتی کنگره آمریکا درگیر شود، اوضاع بدتر از این خواهد شد.»
– کاوه شهروز: گذشته از ۱۶ هشدار سازمان عفو بین‌الملل در زمان وقوع کشتار زندانیان سیاسی، اگر آقای محلاتی واقعاً از «جزئیات» اطلاع نداشت، می توانست در پاسخ به سوال سازمان ملل در مورد آنها اظهار بی‌اطلاعی کند، اما چنین نکرد. او عمداً دروغ جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد و مدعی شد که اعدام شدگان تلفات میدان جنگ بوده‌اند.»
– نازنین بنیادی: «عجب! استاد محلاتی با طفره رفتن مکرر از پرسش در مورد جنایت علیه بشریت به وضوح از جمهوری اسلامی دفاع می‌کند.»
– پویان تمیمی عرب: «در پس صحبت‌های محلاتی درباره جهان، مردی قرار دارد که واقعیت را انکار می‌کند و یاد نگرفته به ندای وجدان خود گوش فرا دهد.»
– لن خودورکوفسکی: «پس از این مصاحبه با مسیح علینژاد، بیش از هر زمان دیگری متقاعد شدم که «استاد صلح» کالج اوبرلین، محلاتی، نه تنها در کشتار ۱۳۶۷ دست داشته، بلکه احتمالاً هنوز هم عامل رژیم ایران است. آیا ریاست اوبرلین از استخدام چنین فردی خجالت نمی‌کشد؟»

Please Click Here for the article.

Leave a Reply